Ã–VRIGT / Diverse / Parti ställ / socklar 17516186

nr 1751 6186

Parti ställ / socklar

Asien, Trä, olika storlekar

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:54:38