ÖVRIGT / Diverse / Parti ställ / socklar 17516186
nr 1751 6186
Parti ställ / socklar
Asien, Trä, olika storlekar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:54:38
600 kr
700 kr